Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Szopienicka 77
40-431 Katowice
tel. 32 20 80 600
e-mail:

WIĘCEJ

Sonda

Reklama Drukuj stronę

Dystrybucja ulotek

Dystrybucja ulotek polega na dołączanie ulotek producenta do pojemników logistycznych wysyłanych dla klientów detalicznych.

 • Ulotki w formacie nie większym niż 1 strona A4 są wkładane do pojemników logistycznych na etapie ich kompletacji.
 • Ulotki są dystrybuowane w cyklach dobowych

Ekspozycja apteczna

W ramach usługi zleceniodawca może zlecić umieszczenie na stojakach stojących w wybranych aptekach uczestniczących w programie FarmaProfit materiałów informacyjnych.

 • Akcje organizowane są w edycjach dwutygodniowych.
 • Materiały w postaci wydrukowanych plakatów i ulotek należy dostarczyć do siedziby Farmateka sp. z o.o. na dwa tygodnie przez rozpoczęciem promocji.
 • W aktywności uczestniczy kilkaset aptek z całej Polski.

Materiały drukowane

W ramach prowadzonych aktywności umożliwiamy zleceniodawcom zamieszczenie materiałów w różnego typu publikacjach. Obejmują one między innymi:

 • Magazyn Rodzina Zdrowia
 • wydawnictwo Recepta na Każdą Kieszeń
 • wydawnictwo Zdrowie Godne Uwagi
 • oferta Wysokie Rabaty Ekstra
 • wydawnictwa Rabatowe Kluby
 • oferta Informator Dermokosmetyczny
 • materiały drukowane na odwrocie faktur
 • materiały zamieszczane w ofertach targowych

W celu zamieszczenia materiałów w dowolnym z wyżej wymienionych wydawnictw uprzejmie prosimy o kontakt z działem Marketingu pod adresem

Reklama w witrynach internetowych

Zapewniamy skuteczne dotarcie z informacją do pacjentów i aptek za pośrednictwem naszych portali.

www.farmaprofit.pl
Portal dla aptek związany z programem obejmującym ponad 2 000 użytkowników, blisko 15 000 odsłon miesięcznie, średni czas wizyty powyżej 5 minut. W ramach tego portalu proponujemy:

zamieszczenie narzędzi webowych przekierowujących do witryn zleceniodawcy
Slidery na stronie głównej lub podstronach, bannery na stronie głównej i podstronach

Informacje produktowe na stronie www
Możliwość umieszczenia prezentacji produktowych w formie pdf, ppt lub  materiałów filmowych (format .flv, rozmiar max 12 MB) w dziale Baza Wiedzy Aptekarzy, obok szkoleń internetowych związanych z biznesem aptecznym i obsługą klienta.

Testy i konkursy dla farmaceutów
Istnieje możliwość zamieszczenia testu (do 20 pytań zamkniętych) z opcją nagród i druku certyfikatów przez uczestników, którzy pozytywnie rozwiążą test przy okazji ucząc się cech i zalet produktu.

www.cefarm24.pl - apteka internetowa dla pacjenta

Portal Cefarm24.pl jest najwyżej pozycjonowaną w Google apteką internetową w Polsce oraz pierwszą e-apteką w Rankingu sklepów internetowych Money.pl i Gazety Wyborczej 2012. Każdego miesiąca odwiedza nas około ćwierć miliona pacjentów realizujących nawet ponad 1,5 mln odsłon i zakupy za łączną kwotę brutto ponad 1,5 mln pln. W ramach usługi oferujemy umieszczenie banneru na stronie apteki oraz newslettery do grupy ponad 80 000 pacjentów.

Kampanie e-mailowe
Wysyłka komunikatu graficznego i tekstowego do ponad 2 900 odbiorców aptecznych, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Informacje prawne

Podmioty Grupy Farmacol zastrzegają sobie prawo do odmowy zamieszczenia materiałów informacyjnych i reklamowych naruszających obowiązujące przepisy prawa, w szczególności postanowienia ustawy Prawo Farmaceutyczne.