Zgody Formalne Drukuj stronę

Komunikat dla właścicieli aptek

25 maja zacznie obowiązywać RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Rozporządzenie reguluje kwestie pozyskania oraz przetwarzania danych osobowych i zgód formalnych. Dodatkowo dokument nakłada obowiązek informacyjny w stosunku do osób fizycznych, w tym podmiotów prowadzących działalność, jako osoby fizyczne. Przepisy obejmują także właścicieli aptek. 

Z tego względu, by móc na bieżąco informować Państwa o nowych, atrakcyjnych ofertach handlowych i marketingowych dostępnych w Grupie FARMACOL, wdrażamy w życie działania pozwalające i nam i Państwu, komunikować się w zgodzie z prawem.

Spełniając wymogi określone w rozporządzeniu, przygotowaliśmy prosty i intuicyjny Formularz Pozyskania Danych Osobowych, który możecie Państwo wypełnić samodzielnie poprzez kliknięcie odnośnika poniżej.


Wypełnij formularz RODO 
dla właścicieli aptek!Formularz dostarczymy do Państwa także drogą elektroniczną (na dotychczas wykorzystywany w komunikacji
z Państwem adres e-mail), przez
przewoźników (w trakcie dostaw z Grupy FARMACOL), oraz za pośrednictwem Regionalnych Konsultantów Sprzedaży (RKS) i Dyrektorów współpracujących z Państwem w obszarze handlowym.

Skany formularza wraz z Państwa podpisem, prosimy odesłać na adres  lub przekazać naszemu przewoźnikowi w trakcie dostawy.

Wypełnione formularze będzie można również złożyć naszym RKS i Dyrektorom podczas spotkań biznesowych.
Jeśli będziecie Państwo chcieli dokonać zmian danych osobowych lub cofnąć wyrażone zgody, prosimy wysłać zgłoszenie na adres: ckk@farmacol.com.pl.
 

Czujemy się w obowiązku poinformować Państwa, że brak w naszych bazach  informacji o udzielonych przez Państwa zgodach (zawartych w formularzu), wpłynie na możliwość komunikowania Państwu najlepszych ofert handlowych i marketingowych dostępnych 
po 25 maja 2018 r. w Grupie FARMACOL

 

Kliknij, aby poznać zasady ochrony danych osobowych w Grupie Farmacol