Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Szopienicka 77
40-431 Katowice
tel. 32 208 06 00
e-mail:

WIĘCEJ

Sonda

Szczepionki Stallergenes Greer Drukuj stronę

GK Farmacol jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Stallergenes Greer. Nasza hurtownia od ponad 10 lat dostarcza szczepionki do aptek na terenie całego kraju. W zakładce Zamówienia Stallergenes Greer znajdą Państwo informacje o aktualnej ofercie.

Prowadzimy sprzedaż nastepujących produktów firmy Stallergenes Greer: Oralair (tabletki podjęzykowe), Staloral 300 (roztwór podjęzykowy), Phostal (iniekcje), a także Lancetów do testów skórnych-Stallerpoint i Testów punktowych - Alyostal W celu złożenia zamówienia prosimy o pobranie odpowiedniego formularza i przesłanie drogą elektroniczną na wskazany w nim adres e-mail.

W przypadku pytań związanych z zamówieniem prosimy o kontakt z Działem Szczepionek pod numerem infolinii: 22 73 38 610

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA SZCZEPIONKI
KARTA ZAMÓWIENIA

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA TESTY, IGŁY
KARTA ZAMÓWIENIA NA TESTY I IGŁY

 

Informujemy  klientów zamawiających szczepionki,  iż zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 poz. 2281), Administratorem danych osobowych jest Farmacol S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Rzepakowej 2, 40-541 Katowice.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zrealizowania zamówienia na szczepionki personalizowane,  odbiorcami danych osobowych mogą być organy publiczne działające na podstawie przepisów prawa. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania oraz usunięcia z zbioru danych osobowych.