Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Rzepakowa 2
40-541 Katowice
tel. 32 208 06 00
e-mail:

WIĘCEJ

Newsletter

Sonda

Szczepionki Stallergenes Greer Drukuj stronę

GK Farmacol jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Stallergenes Greer. Nasza hurtownia od ponad 10 lat dostarcza szczepionki do aptek na terenie całego kraju. W zakładce Zamówienia Stallergenes Greer znajdą Państwo informacje o aktualnej ofercie.

Prowadzimy sprzedaż nastepujących produktów firmy Stallergenes Greer: Oralair (tabletki podjęzykowe), Staloral 300 (roztwór podjęzykowy), Phostal (iniekcje), a także Lancetów do testów skórnych-Stallerpoint i Testów punktowych - Alyostal W celu złożenia zamówienia prosimy o pobranie odpowiedniego formularza i przesłanie drogą elektroniczną na wskazany w nim adres e-mail.

W przypadku pytań związanych z zamówieniem prosimy o kontakt z Działem Szczepionek pod numerem infolinii: 22 73 38 610

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA SZCZEPIONKI
KARTA ZAMÓWIENIA

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE NA TESTY, IGŁY
KARTA ZAMÓWIENIA NA TESTY I IGŁY

 

Informujemy  klientów zamawiających szczepionki,  iż zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 poz. 2281), Administratorem danych osobowych jest Farmacol S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Rzepakowej 2, 40-541 Katowice.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zrealizowania zamówienia na szczepionki personalizowane,  odbiorcami danych osobowych mogą być organy publiczne działające na podstawie przepisów prawa. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania oraz usunięcia z zbioru danych osobowych.