Wiadomości Drukuj stronę

Farmacol na liście najlepszych, polskich pracodawców!

04-05-2023

Grupa Farmacol sklasyfikowana na 7. miejscu zestawienia Poland’s Best Employers 2023 w kategorii ,,Farmaceutyka i biotechnologia’’.

Dziękujemy naszym pracownikom, współpracownikom oraz partnerom za zaufanie oraz nieprzeciętne zaangażowanie, którego finalnym efektem jest wspólny i przede wszystkim realny sukces. To właśnie dzięki Waszym głosom Grupa Farmacol znalazła się na tak wysokiej pozycji tegorocznego rankingu najlepszych, polskich pracodawców!

Zestawienie Poland’s Best Employers, które finalnie klasyfikuje 300 przedsiębiorstw, zostało opracowane przez redakcję Magazynu Forbes we współpracy z międzynarodową firmą badawczą Statista. Dane niezbędne do jego publikacji organizatorzy pozyskali w oparciu o analizę wyniku przeprowadzonej internetowej ankiety, w której udział wzięło ponad 20 tys. czynnych zawodowo respondentów. Ostatecznie przebadano satysfakcję z pracy w 1900. funkcjonujących, w Polsce firmach i właśnie spośród nich redakcja Magazynu Forbes wybrała 300. najlepszych, polskich pracodawców.

Jeszcze raz dziękujemy za oddane głosy! Cieszymy się, że codziennie razem z Wami możemy tworzyć wspólny sukces. Gratulujemy również wyniku wszystkim tegorocznym laureatom!