Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Szopienicka 77
40-431 Katowice
tel. 32 208 06 00
e-mail:

WIĘCEJ

Sonda

Wiadomości Drukuj stronę

Złote wyróżnienie dla naszego wydawnictwa!

25-05-2018

Magazyn Rodzina Zdrowia otrzymał złote wyróżnienie w prestiżowym konkursie Power of Content Marketing Awards 2018! Nasze czasopismo zostało docenione za angażującą treść oraz formę dającą poczucie towarzyszenia czytelnikowi w dążeniu do zdrowego stylu życia.

Power of Content Marketing Awards to coroczny plebiscyt organizowany przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska. Od samego początku istnienia, czyli roku 2008, jego głównym celem jest upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów związanych z content marketingiem, a także wyróżnianie najlepszych z nich.

Jesteśmy zaszczyceni tym, że jury plebiscytu przyznało nam najwyższe, złote wyróżnienie w kategorii „Zdrowie”. Szczególnie, że przed rokiem, w tym samym plebiscycie, otrzymaliśmy srebrne wyróżnienie. Doskonale obrazuje to stały rozwój tego czasopisma, które nieprzerwanie od niemal czterech lat trafia do pacjentów w całej Polsce.

Rodzina Zdrowia co kwartał trafia do kilkuset najlepszych polskich aptek, a oprócz tego jest dostępna do pobrania za darmo na naszym portalu dla pacjentów – .