Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Szopienicka 77
40-431 Katowice
tel. 32 208 06 00
e-mail:

WIĘCEJ

Sonda

Wiadomości Drukuj stronę

Zapraszamy na Rodzinne Targi Zdrowia

03-01-2018

Z Bliskimi po Zdrowie!

Przedstawiamy Rodzinne Targi Zdrowia! Kolejna, II edycja Rodzinnych Targów Zdrowia, odbędzie się już 13 stycznia 2018 r.

Organizowane w samym sercu Górnego Śląska, w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Ponad 100 wystawców z najróżniejszych dziedzin związanych ze zdrowiem, znane osobistości i instytucje oraz co najważniejsze, kilkanaście tysięcy osób, które w naszych Targach będą brały aktywny udział i dla których organizowane jest to wydarzenie.

Rodzinne Targi Zdrowia są wydarzeniem społecznym oraz darmowym dla rodzin z dziećmi i seniorów! Pozostali uczestniczy naszych targów zobligowani będą do uiszczenia drobnej opłaty wynoszącej 5 zł.

Na terenie Targów będzie można znaleźć miejsca do zabawy i nauki dla najmłodszych czy z drugiej strony miejsca porad i darmowych badań lekarskich dla wszystkich zainteresowanych. Ponadto, w czasie trwania Targów będą miały miejsce interesujące pokazy i konkursy, w których brać będą mogli udział wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia. To wszystko sprawia, że mówiąc o Rodzinnych Targach Zdrowia, mówimy o wydarzeniu całkowicie bezprecedensowym.
 

Konferencja naukowo-szkoleniowa kierowana dla farmacutów!

W trakcie II edycji Rodzinnych Targów Zdrowia, na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, odbędą się cztery szkolenia farmaceutyczne na łącznie 5 punktów twardych oraz 4 punkty miękkie.

Aby zarezerwować sobie pewne miejsca na wybrane panele, oraz w razie jakichkolwiek pytań na temat szkoleń farmaceutycznych, które odbędą się w trakcie Rodzinnych Targów Zdrowia, prosimy o kontakt mailowy pod adresem szkolenie@targizdrowia.com.pl, bądź też pod numerem telefonu 32 253-15-69.

RAMOWY HARMONOGRAM SZKOLEŃ:

10:00 - 12:00 - Zafałszowane leki i wyroby medyczne - 2 pkt twarde
12:00 - 13:00 - Rynek farmaceutyczny w Polsce – podsumowanie 2017 roku i prognozy na 2018 - 2 pkt miękkie
13:00 - 14:00 - Wyzwania w zarządzaniu apteką i wsparcie narzędzi analitycznych do analizy rynku - 2 pkt miękkie
14:00 - 17:00 - Farmakoterapia bólu - 3 pkt twarde

ZAPRASZAMY!