Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Szopienicka 77
40-431 Katowice
tel. 32 208 06 00
e-mail:

WIĘCEJ

Sonda

Wiadomości Drukuj stronę

[VIDEO] VII numer Magazynu FarmaProfit

29-10-2018

Głównym tematem nowego numeru magazynu FarmaProfit jest przyszłość techników farmaceutycznych. Czy wśród ciągłych zmian, protestów i obaw o własną przyszłość, technicy będą w stanie spokojnie patrzeć w przyszłość? Razem z naszymi ekspertami próbujemy zastanowić się nad ich miejscem na rynku. Miejscem stabilnym, godnym i z poszanowaniem zdrowia pacjentów.

To ostatni numer magazynu FarmaProfit w tym roku, dlatego razem z IQVIA pokusiliśmy się o wstępne podsumowanie tego roku, a także prognozy na 2019. Czy spadek liczby aptek ma się ku końcowi? Czym tak naprawdę jest konsolidacja rynku farmaceutycznego? Co czeka apteki indywidualne i jak realnie mogą umocnić one swoją pozycję na rynku? To tylko niektóre z pytań, na które staraliśmy się znaleźć odpowiedź u ekspertów z IQVIA. Nowy numer to także wiele nowości. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi cyklami artykułów, pierwszego o historii farmacji, gdzie na pierwszy ogień idzie odległa Starożytność, a także drugiego, gdzie przybliżać będziemy finansowo-podatkowe aspekty prowadzenia apteki - to prawdziwe kompendium wiedzy dla każdego kierownika apteki.

Czeka jednak o wiele więcej - kliknij poniżej i zobacz zapowiedź VIDEO!

Magazyn FarmaProfit - NR 7 | Listopad - Styczeń 2018/19 od Grupa Farmacol na Vimeo.

 
 Dziękujemy drukarni Ortis z siedzibą we Wrocławiu za pomoc w przygotowaniu materiałów.

 


Magazyn nie trafił do Twojej apteki? Zapisz się do darmowej prenumeraty!

Zrób to wysyłając wiadomość o tytule „Prenumerata – Magazyn FarmaProfit” na adres *, a co kwartał otrzymasz nowe wydanie w wersji elektronicznej.

*Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych na adres e-mail.
Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem Danych Osobowych jest „Farmacol – Logistyka” sp. z o.o. z siedziba w Katowicach Szopienicka 77. Dane przetwarzane są w celu przesyłania magazynu. Dane będą przetwarzane do czasu Twojej rezygnacji. Kontakt do inspektora ochrony danych:   Dane nie podlegają profilowaniu. Dane nie będą udostępniane do państwa trzeciego. Odbiorcami danych będą podmioty, z którymi administrator danych ma podpisane umowy powierzenia. Rezygnacje możesz złożyć na adres . Masz prawo do żądania dostępu  do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Wniosek o realizacje praw uzyskasz na stronie www.farmacol.com.pl. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.