Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Szopienicka 77
40-431 Katowice
tel. 32 208 06 00
e-mail:

WIĘCEJ

Sonda

Wiadomości Drukuj stronę

[VIDEO] VI numer Magazynu FarmaProfit

25-07-2018

W najnowszym wydaniu FarmaProfitu skupiliśmy się na podsumowaniu pierwszego roku nowelizacji ustawy Prawo farmaceutyczne nazywanej potocznie "Apteką dla Aptekarza". Czy dostępność leków została zwiększona? Czy apteki indywidualne mogą czuć się bezpieczne? Czy nowelizacja zaszkodziła sieciom aptecznym, zarówno tym wielkim jak i mniejszym, zrzeszającym zaledwie kilka aptek?

To trudne pytania, na które nie ma jeszcze jednoznacznych odpowiedzi. Niemniej jednak, postaraliśmy się przybliżyć aktualną perspektywę obu stron barykady, a więc zarówno aptek indywidualnych, jak i sieci aptecznych oraz zasięgnąć informacji tam, gdzie o nowelizacji mówi się najwięcej, w Naczelnej Izbie Aptekarskiej. Nie żyjemy jednak jedynie „Apteką dla Aptekarza”, a dla naszych czytelników przygotowaliśmy mnóstwo materiałów, zarówno tych związanych z rynkiem farmaceutycznym, jak i tych, do których idealnie pasuje określenie "lifestyle". W nowym numerze każdy znajdzie coś dla siebie!

Zobacz film, który w skrócie pokazuje, co przygotowaliśmy dla naszych czytelników:

Magazyn FarmaProfit - NR 6 | Sierpień - Październik 2018 od Grupa Farmacol na serwisie Vimeo.

 
 Dziękujemy drukarni Ortis z siedzibą we Wrocławiu za pomoc w przygotowaniu materiałów.

 


Wszystkich farmaceutów zapraszamy również do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu!

Zapisz się do niej wysyłając wiadomość o tytule „Prenumerata – Magazyn FarmaProfit” na adres *, a co kwartał otrzymasz nowe wydanie w wersji elektronicznej.

*Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych na adres e-mail.
Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem Danych Osobowych jest „Farmacol – Logistyka” sp. z o.o. z siedziba w Katowicach Szopienicka 77. Dane przetwarzane są w celu przesyłania magazynu. Dane będą przetwarzane do czasu Twojej rezygnacji. Kontakt do inspektora ochrony danych:   Dane nie podlegają profilowaniu. Dane nie będą udostępniane do państwa trzeciego. Odbiorcami danych będą podmioty, z którymi administrator danych ma podpisane umowy powierzenia. Rezygnacje możesz złożyć na adres . Masz prawo do żądania dostępu  do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Wniosek o realizacje praw uzyskasz na stronie www.farmacol.com.pl. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.