Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Szopienicka 77
40-431 Katowice
tel. 32 208 06 00
e-mail:

WIĘCEJ

Sonda

Wiadomości Drukuj stronę

V numer Magazynu FarmaProfit

08-05-2018

W najnowszym numerze Magazynu FarmaProfit skupiliśmy się na opiece farmaceutycznej, do której nieustannie dążą polscy farmaceuci, a której pilotaż wdrażany jest powoli w naszym kraju. Czy propozycje Ministerstwa Zdrowia będą jedynie wierzchołkiem góry lodowej mającym na celu powiększenie kompetencji polskich farmaceutów? Jak wyglądają programy opieki farmaceutycznej na zachodzie? To tylko niektóre z pytań, na które staraliśmy się znaleźć odpowiedź.

25 maja tego roku zacznie obowiązywać Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, zwane potocznie RODO. W związku z tym przygotowaliśmy specjalny raport, który skupia wszystko to, co warto wiedzieć o tej ustawie nie tylko z perspektywy właściciela apteki, ale także pracującego w niej farmaceuty.

Co jeszcze czeka na naszych czytelników? Podsumowanie pierwszego kwartału tego roku na rynku farmaceutycznym, rozważania o klauzuli sumienia w aptekach i jej zasadności czy przedstawienie typologii pacjentów odwiedzających apteki. Ostatnimi czasy głośno jest o aptekach całodobowych i ich zasadności. Również na ten temat poświęciliśmy artykuł, w którym szczegółowo analizujemy wszystkie aspekty prowadzenia tzw. apteki dyżurnej.

Nie zabrakło także materiałów niezwiązanych z farmacją. Powoli trzeba planować wakacje, więc radzimy jak się do nich odpowiednio przygotować i na które kierunki trzeba szczególnie uważać. Fani zdrowej żywności poznają natomiast przepisy na zdrowe i orzeźwiające koktajle, idealne na lato. Na fanów łamigłówek czeka krzyżówka, w której wygrać można atrakcyjne magazyny dla pacjentów.

Pełne wydanie Magazynu FarmaProfit dostępne jest po zalogowaniu na stronie www.FarmaProfit.pl oraz co kwartał w 12.000 aptek w całym kraju!


Wszystkich farmaceutów zapraszamy również do bezpłatnej prenumeraty naszego magazynu!

Zapisz się do niej wysyłając wiadomość o tytule „Prenumerata – Magazyn FarmaProfit” na adres , a co kwartał otrzymasz nowe wydanie w wersji elektronicznej.