Kontakt

Grupa Farmacol
ul. Szopienicka 77
40-431 Katowice
tel. 32 208 06 00
e-mail:

WIĘCEJ

Sonda

Wiadomości Drukuj stronę

IV numer magazynu FarmaProfit

12-03-2018

Głównym tematem nowego wydania magazynu FarmaProfit została cyfrowa rewolucja mogąca objąć w tym roku rynek farmaceutyczny. W jaki sposób apteki powinny przygotować się do wdrożenia skanerów kodów 2D związanych z unijną dyrektywą fałszywkową oraz jak na funkcjonowanie aptek wpłynie rozpoczęcie państwowego programu e-recepty?

To tematy, którym poświęciliśmy najwięcej miejsca. Co jeszcze czeka na naszych czytelników? Przygotowaliśmy podsumowanie roku 2017, a także raport dotyczący wpływu zeszłorocznej ustawy „Ada” na miejsca pracy – czy farmaceuci mają prawo się o nie bać? Dodatkowo rozbiliśmy na czynniki pierwsze zagadnienie receptury aptecznej, która wciąż może stanowić o konkurencyjności apteki, a także przyjrzeliśmy się bliżej europejskiemu rynkowi suplementów diety i temu, jak wypada na nim Polska.

13 stycznia bieżącego roku odbyła się II edycja Rodzinnych Targów Zdrowia, a także podsumowanie I edycji Grand Prix Farmacji – plebiscytu, w którym farmaceuci wybierali najlepsze preparaty dostępne na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z tych wydarzeń! Coś dla siebie znajdą również fani łamigłówek i rozrywki. Jak co numer przygotowaliśmy zestawienie ciekawych publikacji i wydarzeń mających miejsce w najbliższym czasie, a na samym końcu czeka krzyżówka, w której do wygrania są atrakcyjne magazynu dla pacjentów.

Pełne wydanie magazynu FarmaProfit dostępne jest po zalogowaniu na stronie www.FarmaProfit.pl oraz co kwartał w 12.000 aptek w całym kraju!