Oferty pracy Drukuj stronę

Młodszy Audytor - Katowice

27-06-2022

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.
Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie… Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu
zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszy Audytor

Lokalizacja: Katowice

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Audytorów w realizacji wyznaczonych projektach i procesach,
  • Wsparcie realizacji zatwierdzonego Planu Audytów na dany rok,
  • Pomoc w realizacji innych zadań oraz funkcji kontrolnych bieżących - ponad wyżej wymienione.
  • Dbanie o poprawność dokumentacji w Dziale Audytu,
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego,
  • Wsparcie audytów wewnętrznych w zakresie systemów zarządzania jakością (DPD)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość (MS Office),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Wysoki poziom dyskrecji,
  • Mile widziane doświadczenie w Kontroli Wewnętrznej, Compliance/AML

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ogólnopolskim zasięgu,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia u jednego z liderów branży,
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.