Oferty pracy Drukuj stronę

Magister Farmacji-Warszawa, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki

28-06-2022

Cefarm 36,6 łączy tradycję z nowoczesnością, profesjonalnie i kompleksowo obsługuje pacjentów na terenie całego kraju. Liczba około 200 aptek czyni Cefarm 36,6 trzecią, co do wielkości siecią aptek w Polsce.

Grupa kompetentnych  farmaceutów każdego dnia realizuje się w swej roli stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjenta. Jeśli jesteś świeżo upieczonym farmaceutą, chciałbyś dołączyć do grona odpowiednio wyszkolonej kadry
i pracować w miłej atmosferze to czekamy właśnie na Ciebie.

Dołącz do Nas !

Obecnie do naszej apteki Cefarm 36,6 poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magister Farmacji

Miejsce pracy: Warszawa, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa pacjentów
  • Wsparcie procesu zaopatrzenia Apteki
  • Monitorowanie stanu magazynowego
  • Realizacja standardów sieci Aptek Cefarm 36,6

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skuteczność w realizacji powierzonych zadań
  • Dążenie do rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Udział w cyklicznych szkoleniach

LINK DO REKRUTACJI:

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Administratorem danych jest Farmacol S.A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne ich usunięcie.