Oferty pracy Drukuj stronę

Dyspozytor transportu - Żerniki

24-06-2022

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dyspozytor transportu

Miejsce pracy: Żerniki

Opis stanowiska:

  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy przewoźników zewnętrznych,
  • Pozyskiwanie nowych przewoźników,
  • Organizowanie wyjazdów poza harmonogramem, zgodnie z instrukcją wyjazdów na cito,
  • Wystawianie, sprawdzanie i rozliczanie bieżącej dokumentacji przewozowej,
  • Zarządzanie flotą pojazdów służbowych,
  • Rozliczanie kosztów usług przewozowych przewoźników,
  • Wykonywanie na polecenie przełożonych innych czynności związanych z zakresem wykonywanych obowiązków,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą oraz właściwe zabezpieczenie i przechowywanie tej dokumentacji,
  • Kontrola sprawności termorejestratorów, lodówek i urządzeń mobilnych u przewoźników,
  • Wykonywanie innych czynności związanych z zakresem wykonywanych obowiązków.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży transportowej,
  • Dobra znajomość Excela,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej,
  • Komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Link do rekrutacji:

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.